Вмійте любити мистецтво в собі, а не себе в мистецтві

З метою формування естетичної культури, емоційного ставлення до прекрасного, духовного збагачення учнів, виховання художнього смаку, підтримки талановитих школярів, розвитку їх мистецьких здібностей з 06 по 10 лютого у лінгвістичній гімназії пройшов тиждень мистецтва і гурткової роботи. Лейтмотивом стали слова Костянтина Станіславського «Вмійте любити мистецтво в собі, а не себе в мистецтві».  

Тиждень був насичений різними заходами, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити, пізнавати щось нове. Діти активно брали участь у всіх видах діяльності. Кожного дня учні мали змогу ближче познайомитися зі світом прекрасного – музикою, театром, кіно, образотворчим та декоративно-ужитковим мистецтвом…

   

Особливо приємне враження справили на всіх виставка робіт образотворчого мистецтва Гайданки Каріни, Леміша Юрія, Чикут Юліанни, Чикут Андрія, Медвідь Катерини, Семерак Анастасії, Соломки Сандри, роботи Глушко Анастасії, роботи в стилі батік Бітковської Ярини, Туранової Анастасії та Лобач Лесі, роботи в стилі орігамі Пукман Кароліни, декоративна композиція в стилі барокко (декупаж) Левинця Олександра та роботи багатьох інших юних митців.

   

   

   

   

Цікаво і весело пройшли музичні перерви «Музика торкається душі», де діти поринули у чарівний і неповторний світ музичного мистецтва, співали пісні, грали на різних музичних інструментах.

А ще масу позитивних емоцій отримали гімназисти від проведення дефіле «Гімназійний дрес-код очима дітей».

А завершився мистецький тиждень флеш-мобом від гімназистів 2(6)-А класу.

Окрема подяка учням і батькам, які активно взяли участь у проведенні мистецького тижня.