Брейн-ринг «Чи знаємо ми рідну мову?»

22 лютого став особливим для учнів 4(8)-х класів. Три команди – «Лінгвісти», «Фоловери Авраменка» та «Мовознавці» змагалися за звання кращої команди – знавців рідної мови. На учасників брейн-рингу очікували різноманітні мовні конкурси: «Орфографічний тренажер», «Знавці фразеологізмів», «Мовна пантоміма» та ін.

У мовному двобої перемогли учні 4(8)-А класу – «Лінгвісти», але у залі і на сцені не було переможених, бо перемогло усвідомлення того, що ріднумову ми шануємо, плекаємо і вивчаємо її упродовж усього життя.

      

У четвер, 23 лютого,  мовну естафету підхопили учні 3(7)-х класів. Вони теж мали можливість позмагатися на звання кращих мовознавців.

У двох дуелях зійшлися команди: 3(7)-А класу – «Лідери» та 3(7)-В класу – «Патріоти»; 3(7)-Б класу – «Юні мовознавці» та 3(7)-Г класу – «Мовознавці». Кожен раунд оцінювало компетентне журі у складі вчителів-предметників. Окремої уваги заслуговує представлення учасників та підтримка вболівальників своїх команд, котрі  виконали свою роботу на відмінно.  За результатами брейн-рингу перемогу здобула у першій битві команда  «Патріоти», у наступній – команда «Мовознавці». Команди показали високий  рівень знань із української мови та були нагороджені сертифікатами за 1-е  місце кожен учасник отримав 12 балів і за 2-е місце – 10 балів.

Дружба, згуртованість, бажання змагатись і перемагати у чесній грі були основними ознаками цього інтелектуального змагання.