У «Кантуса» в полоні

14 березня актова зала нашої лінгвістичної перетворилася на Країну Музики. Несподівано для учнів, не на сцені, а в глядацькій залі, немов чарівники, з’явилися учасники академічного камерного хору  «Кантус», заполонивши своїм співом юних  слухачів. До речі, у складі колективу п’ятеро виконавців – випускники нашого  закладу.  Це, власне, сам художній керівник колективу - Народний артист України Еміл Сокач, Станіслав Сокач, Наталія Козачук, Оксана Щербата та Леся Гайдук.

У концертну програму увійшов  неповторний «Реве та стогне Дніпр широкий» на вірш Великого Кобзаря. Прозвучав також фрагмент твору львівського композитора Богдани Фроляк «Сонце заходить», що є сучасною інтерпретацією поезії Великого Пророка. Та не тільки серйозні тексти славного поета українського народу прозвучали сьогодні. Виконавці відтворили радісний настрій хорового твору на слова Тараса Шевченка «Гопак» і передали його глядачам.

А випускниця гімназії – Оксана Щербата – подарувала слухачам чарівну українську колискову «Ой ходить сон коло вікон». Серед народних творів були також представлені «Щедрик» та «Стелися, барвінку».

У виконанні камерного хору прозвучали також англомовні джазові композиції.

Цікавими були і коментарі творів керівником колективу – Емілом Сокачем.

Учні супроводжували виступ академічного камерного хору «Кантус» щедрими оплесками, репертуар якого запам’ятається їм високим професіоналізмом і любов’ю до музичного мистецтва.