Гімназисти – гості філологічного факультету УжНУ

Традиційно в березневі дні на філологічному факультеті Ужгородського університету відзначають Шевченківські дні та проводять День відкритих дверей. Не став винятком і цей рік – 22 березня учні лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка разом зі своїм учителем – Товт О. О. – та викладачами і студентами ДВНЗ «Ужгородський національний університет» ушановували пам’ять Великого Кобзаря та знайомилися з життям одного з найстарших підрозділів УжНУ.

Гімназисти мали можливість не тільки подивитися святкову програму, а й самі взяли в ній участь. Вони підготували цікаву інсценізацію балади «Тополя» Т. Г. Шевченка.

Учні мали також нагоду поспілкуватися із завідувачем кафедри  української літератури, професором Барчан Валентиною Володимирівною, викладачами та студентами, відвідати виставку творів Кобзаря, яку підготували працівники Наукової бібліотеки УжНУ, та здійснити екскурсію філологічним факультетом.

Ініціатором й організатором свята стала заступник декана філологічного факультету, доцент кафедри української літератури Кузьма Оксана Юріївна.