Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проводився з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році та з метою акцентувати увагу дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках, завершено. Журі визначило переможців, вибравши 9 кращих робіт із 72, що пройшли у другий тур конкурсу.

Загалом у ході відбіркових регіональних турів, згідно з протоколами, що надійшли в редакцію журналу «Охорона праці», члени журі в областях оцінювали понад 12 тис. робіт! І це не остаточна цифра, адже школи, інтернати, ліцеї та коледжі відбирали тільки найкращі малюнки школярів. Тож насправді учасників конкурсу – десятки тисяч по всій Україні. У виграші все суспільство: наші діти вже з малих років формують свою активну життєву позицію, розмірковують про те, що таке охорона праці та як у майбутньому зберегти своє життя і здоров’я.

Юна гімназистка, Сандра Соломка, яка зайняла I місце у другій віковій групі від 11 до 14 років, запрошена у Київ 28 квітня для вручення нагороди. Щиро вітаємо її з перемогою та бажаємо успіхів і надалі!