Зроби наступний крок!

Німеччина та Україна відзначають у 2017 році 25 років встановлення дипломатичних відносин. Міністри закордонних справ обох країн прийняли рішення про проведення Українсько-німецького року мов для зміцнення та розбудови взаєморозуміння та дружби, а також співпраці між двома країнами у культурно-освітній сфері. Рік мов сприяє забезпеченню німецькій мові як іноземній належного значення та закріпленню його в якості важливого внеску в культурну освіту та професійний розвиток молодих людей.

Лінгвістична гімназія, яка є учасником проекту «Школи: партнери майбутнього», звичайно, не залишилася осторонь відзначення Українсько-німецького року мов. У середу, 11 жовтня, і в нашому закладі стартував рік німецької мови, який проходитиме під гаслом «Зроби наступний крок!»

Усе розпочалося шкільною ярмаркою «Традиційні німецькі страви». Гімназисти власноруч приготували чимало смачненького на свято «Octoberfest». Вилучені кошти було передано у фонд благодійної організації «Назустріч мрії». Наступним етапом святкування був концерт, на якому учні виконували твори великих німецьких композиторів на різних інструментах.

Не менш захоплюючими були презентації про культуру, традиції і побут Німеччини. Наостанок вихованці підготували флешмоб «DieSonnescheint». І це тільки початок року німецької у нашій лінгвістичній. Ми відкрили… Ми почали… Попереду ще чимало цікавого! Передаємо естафету іншим:)