«Осінній джаз у лінгвістичній» – перший крок до великої мрії

І знову в лінгвістичній був концерт. На цей раз вкотре здивував наш випускник, а нині студент Ужгородського музичного коледжу імені Д. Є. Задора, саксофоніст-віртуоз Павло Ляховець.

У п’ятницю, 17 листопада -  в день свого 17-річчя - він повернувся на сцену рідної гімназії. Та не сам, а разом з друзями-однокурсниками: Сергієм Фантою (фортепіано), Віктором Керецманом (тромбон) та Олександром Поповичем (ударні). Юнаки завітали із дебютним концертом новоствореного джаз-гурту і підкорили зал не тільки своєю майстерністю і харизмою, а й щирістю та відкритістю. У їх виконанні прозвучали відомі композиції з репертуару «Океану Ельзи», «Queen», Стінга та Джона Ньюмена.  Вишукана музика чергувалася із чарівним співом наших гімназисток - Елеонори Світлик, Єлєни Головей, Юлії Росохи, Таїсії Довгомелі та  другокласника Миколи Говдана. 

Ця подія не тільки стала першою спільною сходинкою до великої мрії наших дебютантів, але й послугувала здійсненню іншого заповітного бажання другокласника Василя Білака пограти на професійній ударній установці.  І це не дивно, бо Лінгвістична гімназія і продюсерський центр «VESNA PEREMOZHE» завжди підтримують своїх випускників, а вони, у свою чергу, віддячують вже наступному поколінню.