Життя іде і все без коректур…

13 листопада 2014 року Президент Петро Порошенко підписав Указ №872/2014 «Про відзначення Дня Гідності та Свободи», де зазначено, що свято відзначатиметься щорічно 21 листопада. Указ спрямований на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей.

 «Життя іде і все без коректур,
і як напишеш, так уже і буде…»

- чомусь саме ці слова великої Ліни Костенко першими спадали на думку, коли  учні 4(8)-х класів нашої гімназії 21 листопада зібралися в актовий зал для перегляду документального фільму «Революція гідності. Спецпроект ISTV». 

Дзвінок на перерву не був почутий, бо гімназисти зі сльозами на очах додивлялися патріотичну кінострічку…

Із нагоди Дня Гідності та Свободи учні Лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка підготували також інформативні стінгазети і виставку фотографій про Євромайдан.

Для учнів 2(6)-х класів було проведено виховний захід, присвячений Революції Гідності. Юним гімназистам пояснили причини, перебіг і наслідки Євромайдану. Учні задавали багато запитань, що свідчить про небайдужість дітей як до подій Революції Гідності загалом, так і до подвигу Небесної Сотні зокрема.

… Але не бійся прикрого рядка.
Прозрінь не бійся, бо вони як ліки.
Не бійся правди, хоч яка гірка,
не бійся смутків, хоч вони як ріки.
Людині бійся душу ошукать,
бо в цьому схибиш — то уже навіки…