Кадровий склад

Прізвище, ім’я, по батькові Фах за освітою Категорія за атестацією Педагогічне звання
ВОЄВОДІНА  Марія Миронівна  Викладач української  мови та літератури вища  
ТРОХИМЕЦЬ Євгенія Йосипівна Магістр, філолог, викладач ІІ категорія  
МОТРУК  Людмила Іванівна  Викладач української  мови та літератури вища учитель-методист
МАВРОМАТІ  Людмила Юріївна  Викладач української  мови та літератури вища старший учитель
ПЕКАР  Олена Василівна  Викладач української  мови та літератури вища учитель-методист
ТОДЕР Дмитро Дмитрович Магістр філології, викладач спеціаліст  
ЦУБИНА Євген Васильович Філолог, викладач української мови та літератури спеціаліст  
ТОВТ Ольга Олександрівна  Викладач української мови та літератури спеціаліст  
ПОЛЯНСЬКА  Валентина Володимирівна  Викладач російської  мови вища старший учитель
ФУЧКО  Ольга Степанівна Викладач російської  мови та літератури вища  
ЧЕРКАШИНА  Еріка Анатолівна  Викладач російської  мови та літератури вища старший учитель
ГАЙДУЧОК  Леся  Іванівна   Викладач математики вища старший учитель
ГОРЗОВ Марія Олександрівна   Викладач математики вища  
ПРОКОПЧУК-МОЙШЕВИЧ Жанна Анатоліївна Викладач математики вища учитель-методист
ШВАРЦ Олена Гізарівна Викладач, математик вища учитель-методист
ПІДГОРОДСЬКА  Любов Олексіївна  Викладач математики вища учитель-методист
ШПОНТАК  Квітослава Іванівна   Викладач математики вища старший учитель
МОЙСЮК Роман Йосипович Викладач математики та інформатики ІІ категорія  
ШЕВЕРЯ Вікторія Миколіївна Викладач математики, викладач інформатики вища викладач-методист
ОРОС  Віктор Михайлович*  Викладач математики  вища учитель-методист
ШКЕЛЕБЕЙ Яна Василівна   Викладач математики та інформатики І категорія  
ЧИЧУРА  Лариса Іванівна  Викладач фізики  вища старший учитель
ГАНУС Віктор Михайлович Викладач фізики вища старший учитель
ГАНУС  Євгенія Олександрівна Викладач хімії  вища учитель-методист
ПЕТЮШКА Ольга Михайлівна   Викладач хімії вища старший учитель
МАЛЬОВАНЕЦЬ  Наталія Іванівна  Викладач біології  І категорія  
ХОМА  Андрея Михайлівна  Викладач біології і хімії  вища старший учитель
ЧЕЧУР  Любов Іванівна  Викладач біології вища старший учитель
ПЕТРІНКО  Людмила Миронівна  Викладач історії, юрист вища старший учитель
КЕПША Андрій Сергійович Історик, викладач середнього навчального закладу спеціаліст  
СТРЯПКО Іван Олександрович Викладач суспільних наук, політог спеціаліст  
ОПІЦИНСЬКИЙ Юрій Романович Бакалавр історії спеціаліст  
ГАДЖЕГА  Тамара Миколаївна  Викладач біології та хімії  вища  
САБАДОШ  Катерина Михайлівна  Викладач біології та хімії, економіст І категорія  
АНДРУШЕК  Наталія Володимирівна  Викладач фізичної культури, інструктор лікувальної фізкультури  вища учитель-методист
ЗОЛОТІЛІН  Євген Іванович  Викладач фізичної культури, тренер з легкої атлетики вища  
РЕВТА Олександр Володимирович Викладач фізичної культури спеціаліст  
МАРТИНЮК Євгенія-Марія Євгенівна Викладач хореографії спеціаліст  
ФІЛОНЕНКО  Наталія Іллівна   Викладач музики І категорія  
РАКОВИЧ  Єлизавета Юріївна  Викладач образотворчого мистецтва вища старший учитель
БІЗІЛЯ  Катерина Михайлівна* Викладач англійської мови, перекладач  вища учитель-методист
ВАШ  Тетяна Шандорівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища старший учитель
ВАЩИНЕЦЬ  Ганна Іванівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища  
ГЕЧКО Марія Михайлівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища учитель-методист
ГРИЦАК  Діана Василівна  Викладач англійської мови вища старший учитель
МИХАЙЛОВИЧ  Зіта Степанівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища старший учитель
ПОЧЕКУТОВА  Наталія Леонідівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища старший учитель
ПУШКАШ  Вікторія Олександрівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища учитель-методист
РАДЕЦЬКІ  Марія Михайлівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища учитель-методист
РУСИН  Емілія Володимирівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища учитель-методист
БОБРОВНИК  Олена Миколаївна  Викладач англійської мови, перекладач  вища учитель-методист
ПРІЦ Олена Миколаївна Викладач англійської мови і світової літератури І категорія  
СТАН  Наталія Юріївна  Викладач англійської мови, перекладач  вища старший учитель
САБОВ  Маріанна  Василівна  Викладач англійської мови, перекладач  вища  
САБАДОШ  Ганна Йосипівна Викладач англійської мови, перекладач  вища старший учитель
ЧЕРЕШНЯ  Вікторія Богданівна  Викладач англійської мови, перекладач І категорія  
БУРЧ  Вікторія Олександрівна  Викладач німецької мови, перекладач вища старший учитель
ПОПОВИЧ Мирослава Юріївна  Викладач німецької мови, перекладач вища старший учитель
СІБУКОВА  Тетяна Борисівна  Викладач німецької мови, перекладач вища учитель-методист
ТРОКАЙ  Людмила Петрівна  Викладач німецької мови, перекладач вища старший учитель
КРЕГУЛ Ольга Юріївна   Викладач німецької мови, перекладач вища  
МОЛНАР Наталія Олександрівна Викладач німецької мови та світової літератури ІІ категорія  

* - Заслужений вчитель України