Наші у Київському національному!

Вибір професії є переломним рішенням у житті, оскільки його правильність зумовлює впевненість у майбутньому, кар’єрне зростання, вірність обраній справі. З цією метою 26 січня випускники шкіл м. Ужгорода, зокрема і нашої лінгвістичної, мали змогу побувати у Київському національному університеті культури і мистецтва.

Майбутнім абітурієнтам детально розповіли про правила вступу до ВНЗ, ознайомили з діяльністю різних кафедр, провели екскурсію навчальними корпусами. Наприкінці учні мали можливість познайомитися та поспілкуватися з ректором КНУКіМ Михайлом Поплавським. Він розказав про перспективи, які очікують майбутніх студентів та зауважив про можливості проходження практики студентами не лише на території України, але й за кордоном. Учні були задоволені теплим прийомом у столиці та дехто навіть виявив бажання вчитись у цьому закладі.
Тож ми маємо велику надію, що вже наступного року хтось із гімназистів обов’язково поповнить ряди студентів Київського національного університету культури і мистецтва.