«Плекаймо в серці рідну мову!», або Тиждень української писемності та мови в Лінгвістичній

У рамках відзначення 9 листопада – Дня української писемності та мови у стінах нашої Лінгвістичної протягом тижня відбулося багато цікавих та різноманітних заходів.

За незмінною традицією гімназисти всіх класів узяли участь у І етапі ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та вкотре учні й учителі долучилися до 17‑го Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Окрім цього, проводились різні тематичні виховні години, серед яких вікторини «До мови торкнемося серцем», «Як добре ви знаєте українську мову?», уроки-подорожі «Філологічні цікавинки», «Що значить моє ім’я?», інтелектуальна гра «Добери слова та гра-квест «Лінгвістичний марафон», урок-відеопрезентація «Історія виникнення та святкування Дня української писемності та мови, прослуховування аудіокниги: поезії, статті відомих українських письменників про рідну мову, про виникнення свята – Дня писемності.

А на перервах усі мали змогу переглянути тематичні стіннівки, відредагувати словосполучення, розгадати кросворди, прослухати сучасні музичні композиції на слова українських письменників тощо.

Тож тиждень української писемності та мови у Лінгвістичній пройшов, як завжди, на високому рівні.