«Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Лінгвістична гімназія ім. Т. Г. Шевченка долучилася до Міжнародного проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який реалізують Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів США в партнерстві з українською громадською організацією Академією українськоїпреси за підтримки МОН України, Посольства США в Україні та Посольства В. Британії в Україні.

12-13 листопада у м. Києві відбувся захід присвячений реалізації даного проекту за участю заступника Міністра освіти П. Хобзея.

Мета проекту: розробка та упровадження ефективної сталої моделі навичок критичного сприйняття інформації, підготовка методичних матеріалів  з інтеграції  навичок  критичного мислення та медіаграмотності для вчителів окремих класів і предметів та упровадження в навчальний процес під час викладання предметів «Українська мова», «Українська література», «Всесвітня історія», «Історія України» (8 класи) та «Художня культура»/»Мистецтво», 9 клас.

Два дні поспіль керівники навчальних закладів м. Ужгорода навчалися розрізняти упередження, спотворення, дезінформацію та брехню, розвивали навички аналізу та перевірки інформації.