"Європа починається з тебе"

Сьогодні, 15 травня, відбувся Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе» приурочений до святкування Дня Європи в Україні та спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнівства, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Під час онлайн-уроку учні 4(8)-Б класу нашої лінгвістичної змогли прослухати тележурналіста, актора та сценариста Майкла Щура, який розповів, як впровадження європейських цінностей та стандартів в Україні сприяє покращенню життя кожного українця та формуванню демократії, свободи та прав людини в України.

До початку онлайн трансляції  учні встигли перевірити свої знання про країни Європи та Європейського союзу (ЄС), пройшовши тест-марафон "Європа починається з тебе". 

Але найцікавіше, найкрутіше пройшла динамічна гра "Я знаю все про ЄС" за трьома категоріями: "Спільна спадщина", "Офіційні мови держав-членів ЄС", "Видатні європейські музиканти та найсвітліші голови". Гімназисти показали свою обізнаність у цих питаннях і високий рівень ерудиції та зрозуміли, що бути європейцями досить просто.