Список учасників конкурсного випробування,
рекомендованих до зарахування у 1(5) клас
Лінгвістичної гімназії ім. Т. Г. Шевченка
на 2020-2021 н. р.
- Джумеля Маргарита Вікторівна
- Черешня Дарія Василівна
- Митровцій Анна Володимирівна
- Нейметі Ірина Іванівна
- Колесник Яна Павлівна
- Гайдучок Леся Михайлівна
- Фоміна Софія Вадимівна
- Россоха Сергій
- Бокшан Анна-Катерина Михайлівна
- Галамба Юлія Богданівна
- Тимур Софія Андріївна
- Корсак Єлизавета Василівна
- Івановчик Софія Миколаївна
- Вінце Назарій Оттілович
- Данило Михайло Михайлович
- Саварина Ірина Ярославівна
- Шеян Юлія Олександрівна
- Яковлев Антон Андрійович
- Гуляк Дарина Богданівна
- Охримович Ольга Віталіївна
- Плавайко Анастасія
- Лемак Ольга Романівна
- Халахан Йосип Андрійович
- Горват Артем Мирославович
- Белинська Олександра Робертівна
- Златіч Поліна Олександрівна
- Бенца Ірина Сергіївна
- Дербак Марія Володимирівна
- Гомонай Діана Василіана
- Яковець Марія Олегівна
- Сойма Неля Василівна
- Ковач Уляна Романівна
- Рачкулинець Євгенія Євгенівна
- Сочка Ірина Віталіївна
- Станко Софія Олексіївна
- Бушко Вадим Степанович
- Вашкович Софія Дмитрівна
- Михайлець Андрій Сергійович
- Петрецька Єлизавета Іванівна
- Янченко Мілєна Дмитрівна
- Свириденко Дарина Мирославівна
- Горбатовський Тимур Юрійович
- Гапак Катерина Ігорівна
- Гринь Анна Андріївна
- Проць Амелія Юріївна
- Гандера Владислав Олександрович
- Ігнат Ніколетта Олександрівна
- Славич Дарія Миколаївна
- Мавроматі Дмитро Олегович
- Гунда Артур Сергійович
- Цибульска Вікторія Андріївна
- Березовський Олександр Вікторович
- Рибак Вікторія Тарасівна
- Стефанишин Микола Романович
- Булеза Ярина Мирославівна
- Кібальнікова Кароліна Сергіївна
- Монинець Віктор Русланович
- Бенца Денис Сергійович
- Литвин Владислав Олександрович
- Ляшко Юлія Юріївна
- Лісовець Кароліна
- Симочко Юрій Віталійович
- Славець Роман Миронович
- Минда Олеся Олегівна
- Кузьма Борис Борисович
- Трокай Варвара Сергіївна
- Тремба Нонна Русланівна
- Ольховик Максим Володимирович
- Гомокі Андрій Робертович
- Терпак Владислав Юрійович
- Сочка Аліна Віталіївна
- Дебрецені Катерина Крістіанівна
- Лемак Злата Дмитріївна
- Яценко Тетяна Олександрівна
- Гартл Богдана Йосипівна
- Недзельський Матвій В’ячеславович
- Гнатик Марія Романівна
- Новікова Анастасія Олександрівна
- Ярема Ірина Віталіївна
- Студеняк Софія Ярославівна
- Орсаг Даніель Олександрович
- Банк Михайло Михайлович
- Івачевський Володимир Михайлович
- Бежинець Кирило Юрійович
- Кіш Даниїл Петрович
- Пудгородська Евеліна Ігорівна
- Чернова Анна Дмитрівна
- Тимко Кароліна Вікторівна
- Баран Марк Вікторович
- Пугач Ніколь Михайлівна
- Сатмарі Соломія Владиславівна
- Кречко Вівіен Михайлівна
- Костів Артем Олександрович
- Кут Василь Васильович
- Козик Андріана Юріївна
- Джура Вікторія Едуардівна
- Яремчук Ангеліна
- Змерега Іван Іванович
- Ерфан Денис Віталійович
- Слободянюк Даниїл Сергійович
Відповідно до Розділу ІІ підрозділу 4 п. 12 “Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти…” списки учасників вступних випробувань із виставленими балами розміщено у приміщенні гімназії.
Довідки про зарахування будуть видаватися 02.07.2020 р. з 12:00.