Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів

у 2021/2022 навчальному році

Фріга Богдан, учень 8 класу –
І місце з історії

Митровцій Павло, учень 7 класу –
І місце з фізики

Русанюк Каміла, учениця 9 класу –
І місце з фізики

Чернецька Олександра, учениця 8 класу –
І місце з німецької мови

Бізіля Олександр, учень 10 класу –
І місце з німецької мови

Курсова Олександра, учениця 10 класу –
І місце з англійської мови

Гомонай Василь, учень 11 класу –
І місце з англійської мови

Козоріз Христина, учениця 7 класу –
І місце з країнської мови і літератури

Сливка Олександр, учень 10 класу –
І місце з інформатики

Футько Вероніка, учениця 9 класу –
І місце з країнської мови і літератури

Пашкевич Христина, учениця 8 класу –
І місце з хімії,
ІІ місце з біології,
ІІІ місце з математики

Соломка Олександра, учениця 10 класу –
І місце з країнської мови і літератури,
І місце на XII Міжнародному мовно-літературному конкурсі
учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка, 

І місце на ІІІ етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

Ключкович Анастасія, учениця 5 класу –
І місце на XХII Міжнародному конкурсі
з української мови ім. Петра Яцика

Свириденко Дарина, учениця 6 класу –
І місце на XХII Міжнародному конкурсі
з української мови ім. Петра Яцика

Росул Мирослав, учень 7 класу –
І місце на XХII Міжнародному конкурсі
з української мови ім. Петра Яцика

Орінчай Неля, учениця 10 класу –
І місце на XХII Міжнародному конкурсі
з української мови ім. Петра Яцика

Густі Дар'я, учениця 8 класу –
І місце з англійської мови,
І місце на XХII Міжнародному конкурсі
з української мови ім. Петра Яцика,

ІІ місце з фізики

Біровчак Іван, учень 11 класу –
І місце на XХII Міжнародному конкурсі
з української мови ім. Петра Яцика

Оравський Душан, учень 10 класу –
І місце з історії, біології, математики,
ІІ місце з фізики

Сочка Андрій, учень 11 класу –
І місце з математики,
ІІ місце з географії

Манусевич Андрій, учень 9 класу –
ІІ місце з історії

Зимомря Владислав, учень 11 класу –
ІІ місце з історії

Приймич Софія, учениця 7 класу –
ІІ місце з хімії

Собослой Даніелла, учениця 11 класу –
ІІ місце з німецької мови

Русанюк Каміла, учениця 9 класу –
ІІ місце з англійської мови

Кобаль Ігор, учень 10 класу –
ІІ місце з фізики

Феєр Маріанна, учениця 8 класу –
ІІ місце з української мови і літератури

Гайданка Каріна, учениця 11 класу –
ІІ місце з української мови і літератури

Субота Іван-Марк, учень 11 класу –
​ІІ місце з математики,

ІІІ місце з інформатики

Гичка Ангеліна, учениця 8 класу –
ІІ місце з трудового навчання

Захарова Катерина, учениця 9 класу –
ІІ місце з трудового навчання

Льопко Валерія, учениця 8 класу –
ІІІ місце з географії

Ярема Роман, учень 9 класу –
І місце з математики,
ІІІ місце з хімії

Пойда Віталій, учень 7 класу –
ІІІ місце з математики

Гринчук Анастасія, учениця 5 класу –
ІІІ місце на XII Міжнародному мовно-літературному конкурсі
учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

Бажаємо наснаги, оптимізму й нових творчих звершень!